Is het nou echt zo moeilijk temperatuur te verlagen in overheidsgebouwen? Dit adviseert installatiebedrijf Feenstra uit Groningen

Het heeft zeker zin om in overheidsgebouwen waar het op sommige plekken warmer is dan het kabinet burgers adviseert, een stap extra te zetten om het kwik alsnog te laten dalen.

In overheidsgebouwen is het vaak nog 21 graden, terwijl burgers het advies krijgen de thermostaat lager te zetten.

In overheidsgebouwen is het vaak nog 21 graden, terwijl burgers het advies krijgen de thermostaat lager te zetten.

„Dat zou geen maanden hoeven duren”, klinkt het in reacties op het nieuws dat het afgelopen week in het gebouw van Algemene Zaken in Den Haag nog altijd 21 graden was.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's