Valerio Zeno over wederopstanding realityprogramma ‘Echte meisjes in de jungle’: Er was woede, maar ook dat verdween snel
Tien jaar na de laatste reeks keert het onvolprezen realityprogramma ‘Echte meisjes in de jungle’ terug. Na Quintis Risti, Ad Visser en Patty Brard kreeg Valerio Zeno (39) de taak een groep diva’s in de rimboe te begeleiden.

De deelnemers aan Echte meisjes in de jungle met in hun midden presentator Valerio Zeno. Foto: Videoland
Gaby (Blaaser), Louisa, Diva, Janice, Lena, Jill, Kelly, Esmée, Fabiola, Annebel, Channah en Michella, deels bekend van programma’s als Temptation Island, Big Brother en Ex on the beach, moeten zich in de jungle van Zuidoost-Azië staande houden. Michella Kox deed aan alle vorige edities mee. Met name het eerste seizoen in 2011 was spraakmakend. Britt Dekker zette zichzelf op de kaart met opmerkingen als ‘Bekende Surinamers? Nelson Mandela!’ en haar constatering dat de te winnen geldsom van 30.000 euro toch mooi ‘bijna een miljoen’ is. Ze wist er een flitsende tv-loopbaan uit te slepen.
Gebeten door een slang
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier