Marga Kool en Jan Veenstra hebben het voor elkaar: een eigen theatertje in Linde. 'Het directie-overleg kan in bed plaatsvinden'
Marga Kool en Jan Veenstra hebben het voor elkaar: een eigen theatertje. Begin september is in Theaterschuur Linde de eerste voorstelling te zien.

Marga Kool en Jan Veenstra. ,,Het is de invulling van een oude droom”, zegt Jan over hun eigen schuurtheater. Foto: archief Jilmer Postma
Die wordt gespeeld door Theatergroep Oostzijde naar een tekst van Janne IJmker uit Tiendeveen en een concept van Wendi Koster. In Schrijven aan een dode wordt het verhaal verteld van hun grootvader die in 1950 in een psychose belandde als gevolg van gebeurtenissen in de Tweede Wereldoorlog.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of