Slot van theaterdrieluik ADAK wordt theatrale reis van kamp naar Molukse woonwijk Bovensmilde

ADAK schetst in drie voorstellingen de complexe geschiedenis van de Moluks-Nederlandse bevolking. Vlnr: Chaya Pattiapon, Bas Keijzer, Pieter Stellingwerf, Nick Kamerling en Roger Goudsmid .

ADAK schetst in drie voorstellingen de complexe geschiedenis van de Moluks-Nederlandse bevolking. Vlnr: Chaya Pattiapon, Bas Keijzer, Pieter Stellingwerf, Nick Kamerling en Roger Goudsmid . Foto: Marcel Jurian de Jong

In de derde voorstelling van Aan de andere kant over de Moluks-Nederlandse geschiedenis doen de makers het anders. Tijdens East Side Story, zoals deel drie heet, reist het publiek langs drie locaties op één avond.

O, wat hebben ze er zin in. De acteurs en de theatermakers. Twee keer werd het uitgesteld door corona en daarna nog een keertje vanwege te weinig voorbereidingstijd. Nu is het eindelijk zover: de derde voorstelling van Aan de andere kant (ADAK) gaat op 31 mei in première.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's