Zondag vindt in café de Wolthoorn de jaarlijkse Driekdag plaats, ter nagedachtenis aan dichter Driek van Wissen. Dichter en goede vriend Jean Pierre Rawie spreekt liever van een nationale Driekdag
Exact twaalf jaar en een dag na de dood van dichter Driek van Wissen vindt zondag wederom de Driekdag plaats in zijn Groningse stamcafé Wolthoorn & Co. Dichter en goede vriend Jean Pierre Rawie spreekt liever van een nationale Driekdag. ,,We doen net alsof het al een hele lange traditie is. Mijn streven is dat de Driekdag ervaren wordt als iets wat al sinds mensenheugenis plaatsvindt.”

Jean Pierre Rawie. Foto: Corné Sparidaens
Een soort miniliteratuurfestivalletje noemt Rawie de Driekdag. ,,Waarbij de nadruk ligt op wat vrolijker poëzie en zo. Er komen light verse-dichters, er is wat muziek en er wordt natuurlijk stevig gedronken. Niks plechtigs, maar in de geest van Driek. Want hij was een hele gezellige man.”
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier