Gevangenis Veenhuizen gaat samenwerking aan met Sportvisserij Nederland en laat gedetineerden vissen

Door Sportvisserij Groningen Drenthe zijn eerder dit jaar karpers uitgezet in het (vis)water van PI Veenhuizen Foto: PI Veenhuizen
De penitentiaire inrichting (PI) Veenhuizen gaat samenwerken met Sportvisserij Nederland. Voor gevangenen worden binnenkort verschillende hengelsportactiviteiten opgezet. Door te vissen moeten de re-integratiekansen van gedetineerden worden vergroot.
De gevangenis krijgt een viscommissie die verantwoordelijk wordt voor het organiseren van de sport. De leden bestaan uit gedetineerden, personeelsleden van PI Veenhuizen en een bestuurslid van de al bestaande Hengelsportvereniging (HSV) Veenhuizen.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of