Hoogeveen wil andersoortige bedrijven toestaan op industrieterrein De Wieken: ook mogelijkheden voor dienstverlening en gezondheidszorg
De gemeente Hoogeveen breidt de mogelijkheden uit voor bedrijven die zich op industrieterrein De Wieken willen vestigen. Er wordt ook ruimte geboden aan zakelijke en maatschappelijke dienstverlening en gezondheidszorg.

In de rood gearceerde gebieden van industrieterrein De Wieken wil de gemeente Hoogeveen andersoortige bedrijven toestaan Foto: gemeente Hoogeveen
Dat heeft het college besloten. Hoogeveen wil, in navolging van andere gemeenten, industriegebieden transformeren naar zogeheten werklocaties. Aanleiding is een groeiende vraag naar een ander gebruik van bedrijfspanden en andersoortige bedrijvigheid dan (zware) industrie.
Afwijzen
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier