Parkeerschijf Roden straks ook nodig in Heerestraat bij Scapino en parkeerplaatsen bij Action

Lichtblauwe markering: parkeerschijfzone sinds 2021. Paarse markering: uitbreidingen. Gele markering: tijdelijke parkeerplekken. Rood-gestreepte markering: werkzaamheden tot en met de bouwvak 2023.

Lichtblauwe markering: parkeerschijfzone sinds 2021. Paarse markering: uitbreidingen. Gele markering: tijdelijke parkeerplekken. Rood-gestreepte markering: werkzaamheden tot en met de bouwvak 2023. Beeld: Gemeente Noordenveld

Het gemeentebestuur wil de parkeerschijf in het centrum van Roden tijdelijk invoeren op twee extra plekken: op het noordelijke stukje van de Heerestraat (bij de Scapino) en op het voorste deel van de parkeerplaatsen op de Westerbaan (voor de Action, Hema en Jumbo).

De gemeenteraad sprak woensdagavond over het voorstel. Vanwege de aanpak van het dorpscentrum - met name de Heerestraat - geldt er in een groot deel van het centrum sinds 1 mei 2021 de verplichting om een parkeerschijf te gebruiken bij het parkeren van de auto.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's