Van de kantine van Super de Boer naar de Europa Cup tafeltennis
Wat als de bedrijfsleider van Super De Boer niet heel Klazienaveen had opgeroepen om kennis te maken met tafeltennis? Dan was het sprookje van De Treffers ’70, met als hoogtepunt de verovering van de Europa Cup, nooit geschreven.

Lydia Schoonewille leverde als kind van de regio een belangrijke bijdrage aan de doorbraak van De Treffers naar de landelijke top. Foto: Henk Benting
Dit voorjaar bestaat het roemruchte tafeltennisbolwerk 50 jaar. De Treffers? Dat is toch het levenswerk van Hendrikus Velzing? Natuurlijk, zonder de Berlusconi van De Treffers had de club het nooit zover geschopt. Maar het was niet ‘Il Presidente’ Hendrikus, maar zijn grote broer Geert (72) die als een stille kracht vanaf het eerste uur van de partij was. Vanaf de oprichting tot op de dag van vandaag is Geert Velzing lid.
Met 60 mensen op vier tafels
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier