Wie bliezen de pinautomaat in het buurthuis van Nieuw-Dordrecht op? Politie brengt beelden naar buiten en zoekt vier verdachten in donkere Audi
In de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 maart wordt een pinautomaat in het buurthuis aan de Rietdekkershof in Nieuw-Dordrecht opengebroken door een ramkraak. Foto: Politie
In de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 maart wordt een pinautomaat in het buurthuis aan de Rietdekkershof in Nieuw-Dordrecht opengebroken door een plofkraak. Het is een ravage. Wakker geschrokken buurtbewoners zien vier verdachten met hoge snelheid in een donkerkleurige Audi wegvluchten.
De politie brengt de eerste beelden naar buiten. Te zien is hoe drie verdachte personen met bivakmutsen en donkere kleding naar de automaat lopen.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's