Dubbelslag voor volleyballers Vonk Coevorden: zowel heren als dames pakken volle buit

Volleybal. ANP
De Coevorder volleybaldames trapten afgelopen zaterdag in de Drostenhal als eerste af tegen Sudosa-Desto DS 5 uit Assen. Het was de tweede keer dat beide teams dit seizoen tegenover elkaar stonden.
In het thuisduel trokken de Drentse hoofdstedelingen aan het langste eind (4-0). Ditmaal waren de rollen geheel omgedraaid : 4-0 (25-14, 25-14, 25-16, 25-10).
De dames van Vonk bezetten op dit moment de 5e plaats in de Promotieklasse B.
Herenteam Vonk aan opmars bezig
De heren zijn in de 1e klasse C vooralsnog aan een moeizaam seizoen bezig, maar de opmars lijkt te zijn ingezet. De eerste wedstrijd van 2022 werd met een 3-1 zege afgesloten en deze lijn werd zaterdag doorgezet tegen Quinto HS 1 uit Westerbork.
Waar de heenwedstrijd in Westerbork nipt met 3-2 werd verloren was het de heren er alles aan gelegen om in eigen huis de volle buit te pakken. Ondanks blessureperikelen wist de ploeg een 4-0 zege uit het vuur te slepen (25-23, 25-22, 25,20, 25-22).
Dankzij deze overwinning zijn de heren van Vonk in de 1e klasse C opgeklommen naar een verdienstelijke 7e plaats.
Komende zaterdag spelen beide teams wederom in de Drostenhal. 1899/ Vonk DS 1 speelt om 16:00 uur tegen Veracles DS 5 en I-beheer/Vonk Heren 1 speelt om 18:00 uur tegen Emmen HS 3.