Welke inwoners van Emmen hebben zich ingezet voor hun dorp of wijk en moeten hiervoor beloond worden? De gemeente Emmen reikt voor de derde keer de Waarderingsprijs uit

Eric van Oosterhout, burgemeester van Emmen en de man die het initiatief nam tot het instellen van de Emmer Waarderingsprijs.

Eric van Oosterhout, burgemeester van Emmen en de man die het initiatief nam tot het instellen van de Emmer Waarderingsprijs. Foto: Bianca Verhoef

Welke inwoners van Emmen hebben zich ingezet voor hun dorp of wijk en moeten hiervoor beloond worden? De gemeente Emmen reikt voor de derde keer de Waarderingsprijs uit en een cheque van 1000 euro.
Lees meer over
Emmen

Alle initiatieven en projecten die inwoners voor hun buurt hebben uitgevoerd in 2021 of dat nog steeds doen maken kans op de prijs. Ideeën kunnen ingeleverd worden tot en met 13 maart.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's