Sleen heeft genoeg aan gelijkspel tegen Olyphia en promoveert naar de derde klasse. KSC uit Schoonoord voorkomt degradatie

Vreugde en verdriet treffend in beeld: spelers van KSC vieren het klassenbehoud en Sp. Roswinkel ziet promotie in rook opgaan. Foto : Rody Bal
Sleen speelt volgend seizoen in de derde klasse. Het 0-0 gelijke spel tegen Olyphia in het Friese Noordwolde was voldoende. KSC was op neutraal terrein in Erica met 6-2 te sterk voor Sp. Roswinkel. De Schoonoorders voorkwamen hiermee degradatie naar de vijfde klasse.
Sleen beschikte in de return tegen Olyphia, herkanser van de derde klasse D, over de beste papieren om te promoveren. Vorig weekend werd op eigen veld met 2-0 gewonnen van de Stellingwervers en de ploeg van vertrekkend trainer Wout Feijen stond daarmee al met één been in de derde klasse. Sleen hield in Noordwolde de zenuwen in bedwang en bleef vrij eenvoudig overeind. De roodwitten keren na drie seizoenen terug in de derde klasse.
KSC ruim langs Sp. Roswinkel
Direct verder lezen?
Dit artikel is het product van een samenwerking tussen de redacties van Dagblad van het Noorden en Coevorder Courant