Bijzonder concert van bijzonder duo op een bijzonder orgel. De broers Euwe en Sybolt de Jong bespelen het Van Oeckelenorgel in Smilde

Het belooft een bijzonder concert te worden. Aangeleverde foto
De beide broers Euwe en Sybolt de Jong concerteerden eerder al eens in de prachtige Koepelkerk in Smilde en konden toen rekening op een grote belangstelling. Het schitterende Van Oeckelen orgel speelde daar belangrijke rol in. Op donderdag 11 augustus maken zij weer hun opwachting in Smilde.
Lees meer over
De broers De Jong vormen sinds 2005 een orgelduo. In de afgelopen jaren verscheen een nationaal en internationaal geprezen serie cd’s met arrangementen voor orgel vierhandig van cantatedelen van J.S. Bach. De serie is gevorderd tot negen delen. Het muziektijdschrift Luister waardeerde in november 2015 de zevende cd (Grote Kerk, Zwolle) met een 10. De achtste cd (Grote Kerk, Leeuwarden) werd door de Concertzender verkozen tot Bach-cd van het jaar 2018.
Hoofddocent
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's