Broodfondsen in Groningen zoeken deelnemers

Bouwvakkers aan het werk. Veel zzp'ers, ook in de bouw, beschikken niet over een arbeidsongeschiktheidsverzekering. Een broodfonds kan uitkomst bieden.

Bouwvakkers aan het werk. Veel zzp'ers, ook in de bouw, beschikken niet over een arbeidsongeschiktheidsverzekering. Een broodfonds kan uitkomst bieden. Foto: archief/Mediahuis Noord

Broodfondsen in Groningen en omgeving zijn op zoek naar nieuwe deelnemers. Dat zegt de overkoepelende landelijke organisatie Broodfonds Makers.

Broodfondsen zijn vooral bedoeld als vangnet voor kleine zelfstandigen, die een arbeidsongeschiktheidsverzekering te duur vinden of niet kunnen betalen. Veel zzp’ers in beschikken niet over zo’n verzekering. Minister Karien van Gennip (Sociale Zaken) wil overigens dat alle zzp’ers in de toekomst wel zo’n verzekering afsluiten, maar zo ver is het nog niet.

Samen geld opzij leggen

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's