Warmtepompen zijn niet aan te slepen, mede door enorm gestegen gasprijzen. Flink gebrek aan installateurs
Warmtepompen zijn steeds populairder. Niet alleen in huizen, maar vooral ook in kantoren, fabrieken en scholen. Het gebrek aan installateurs is wel een rem op verdere groei.

Warmtepompen zijn, mede door de enorm gestegen gasprijzen, populair. Door een tekort aan installateurs kunnen er echter niet voldoende worden aangesloten. De vraag blijft groot. Foto: ANP/archief Koen van Weel
Dat zegt ABN Amro. De investeringen in warmtepompen groeien nog steeds. De vraag is op dit moment zo groot dat er een flink gebrek is ontstaan aan installateurs. Door de hoge gasprijzen is de terugverdientijd van een warmtepomp aanzienlijk korter geworden. Maar, waarschuwt de bank, daartegenover staat wel dat de kosten voor het maken van warmtepompen ook zijn toegenomen.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
Gerelateerd
Vacatures
Werk jij straks bij Van den Brug?
Van den Brug

Senior medewerker Traffic
Mediahuis Noord

Directeur-Bestuurder
Bibliotheek Hoogeveen
