AVC uit Sexbierum wint beladen wedstrijd die in het teken staat van verongelukte Egbert van der Veen en zijn vermiste zoon Riemer
In Sexbierum was voetbal zaterdagmiddag bijzaak. Op indrukwekkende wijze stond vv AVC in de thuiswedstrijd tegen vv Sleat stil bij de op de Waddenzee verongelukte Egbert van der Veen en zijn nog altijd vermiste zoon Riemer.
Het dorp is tot stilstand gekomen na het noodlottige ongeval, op 22 oktober op de Waddenzee bij Terschelling. In het donker kwamen watertaxi Stormloper en snelboot Tiger vrijdagochtend met elkaar in aanvaring. Twee opvarenden van de watertaxi kwamen om het leven en naar twee andere inzittenden wordt nog gezocht. Onder dit viertal zijn vader Egbert en zoon Riemer van der Veen, beide lid van vv AVC uit Sexbierum. De dag na het dodelijke ongeval werd niet gevoetbald. Een week na het ongeluk kwam Sexbierum thuis in actie tegen vv Sleat in 4A. Het werd een beladen duel, die in het teken stond van de twee leden.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of