Bommelding leidt tot vertraging voor passagiers M.S. Romantika in Cuxhaven. Politie sluit haventerrein af na vondst verdachte paarse koffer.

De M.S. Romantika, in de Eemshaven. Ze keert volgend voorjaar weer terug. Archief Foto: Anjo de Haan
Een bommelding heeft er toe geleid dat de M.S. Romantika met twee uur vertraging Cuxhaven heeft verlaten. Om half zes is de ferry met ongeveer zevenhonderd passagiers aan boord naar Kristiansand vertrokken.
Cuxhaven leek een veilige uitwijkhaven als opstapplaats voor de M.S. Romantika naar het Noorse Kristiansand. Maar ook in de Noord-Duitse havenstad een valse start. Een achtergelaten koffer op het haventerrein zorgde voor oponthoud voor de passagiers en het schip.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's