Dit weekend bowlen of jeu de boulen in Groningen? Dan ben je nu al te laat met reserveren. Ouderwetse spelletjes populair
Op dinsdag reserveren om dit weekend te bowlen of te jeu-de-boulen? Dikke kans dat je te laat bent. Even naar binnen lopen op de dag zelf zit er niet meer in. Ouderwets vermaak is helemaal in trek bij jong en oud.

Ook op maandagavond is het druk bij Boel in Groningen, waar je jeu-de-boul kan spelen. Foto: Geert Job Sevink
Alle zes banen van bowlingcentrum Groningen aan het Kattendiep in het centrum van de stad zijn zaterdagavond bezet. Drie medewerkers staan achter de bar klaar om de spelers van drinken te voorzien. Spontaan bowlen, zonder van te voren te reserveren, zit er in het weekend ‘s avonds niet meer in.