De hang naar het verleden in Westerwolde is erg groot: de Historische Vereniging Westerwolde zag haar ledental in 5 jaar verdubbelen, van 300 naar 600
Het aantal leden van de Historische Vereniging Westerwolde (HVW) is in de afgelopen 5 jaar verdubbeld, van 300 naar 600.

De HVW nam enkele jaren geleden ook het initiatief voor een plaquette bij de Burcht in Wedde Foto: Huisman Media
De HVW besteedt al tientallen jaren op allerlei manieren aandacht aan het verleden van het gebied Westerwolde. Aanvankelijk lag de nadruk vooral op genealogisch onderzoek, inmiddels komen via lezingen en excursies veel meer onderwerpen aan bod.
Direct verder lezen?
Als ingelogde PREMIUM lezer kun je op dit artikel reageren. Hierbij hebben we een aantal huisregels voor opgesteld welke je hier kunt lezen.
Reageren
Nog geen toegang tot PREMIUM, abonneer je hier