Fors minder restafval door goed sorteren en hand op de knip houden (en dat scheelt dan ook weer aardig in de portemonnee)

Ook in Midden-Groningen worden nog vaak etensresten bij het restafval in de grijze container gegooid. Beter is het etensresten bij het groente-, fruit- en tuinafval te gooien.

Ook in Midden-Groningen worden nog vaak etensresten bij het restafval in de grijze container gegooid. Beter is het etensresten bij het groente-, fruit- en tuinafval te gooien. foto archief dvhn

Na Stad en Assen doet Midden-Groningen als derde gemeente in Groningen en Drenthe mee aan 100-100-100. Deelnemers laten zien dat het mogelijk is om (veel) minder afval te produceren.

Daarvoor zoekt Midden-Groningen in de gemeente 100 huishoudens die 100 dagen (van 1 oktober tot 8 januari 2021) proberen 100 procent restafvalvrij te leven.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's