Garage Hofman uit Leek krijgt opnieuw een dwangsom van de gemeente Westerkwartier, teller staat al op ruim 20.000 euro
De gemeente Westerkwartier moet garagehouder Eelco Hofman uit Leek opnieuw een dwangsom - deze keer 15.000 euro - betalen omdat ze verkeerd met zijn bezwaren omgaat.

De plek in leek waar de ruzie met de gemeente om draait: op de ene plek (rood, van Hofman Holding) is geen supermarkt toegestaan en aan de overkant van de straat (groen, Jumbo en Aldi) wel. Op de plek van de blauwe cirkel zit de Kwantum. Google Maps
Hofman kreeg vorig jaar ook al 4700 euro omdat de gemeente te laat reageerde op zijn verzoek (uit 2018) om het bestemmingsplan voor een van zijn de panden aan het Industriepark te veranderen.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of