Nobelprijswinnaar Ben Feringa clasht met uitvinder van de elektrische auto en Aletta Jacobs zwengelt aan een boomtak in stripalbum over historie van de RUG
Mark Hektor (25) uit Grootegast legde de historie van de Rijksuniversiteit Groningen vast in het stripalbum Masterminds, gemaakt voor de gelijknamige tentoonstelling van het Universiteitsmuseum.

Striptekenaar Mark Hektor bij de expositie Masterminds in het Universiteitsmuseum. Foto: Nienke Maat
Aletta Jacobs die in opgelapte kleren aan een boomtak zwengelt, een dansende Frits Zernike en een clash tussen Nobelprijswinnaar Ben Feringa en Sibrandus Stratingh, uitvinder van de eerste elektrische wagen: medewerker Mark Hektor van het Universiteitsmuseum tekende in zijn eerste stripalbum de levensloop van acht iconische wetenschappers. Het boek is verkrijgbaar in het museum als onderdeel van de tentoonstelling Masterminds .
Aletta Jacobs, voorvechter van vrouwenrechten, zwengelt aan een boomtak
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier