Heeft zingende buschauffeur Burdy een monsterhit te pakken? 'Hij blijft wel hangen, hè?'

De zingende buschauffeur Burdy lanceert zijn potentiële hit Welkom in de Bus op het busstation van Groningen. Foto: Corné Sparidaens
Burdy, de zingende buschauffeur uit Ulrum, presenteerde vrijdag bij een gele GADO-bus op het busstation van Groningen zijn nieuwe single. Nog nooit kwamen zijn twee passies zo dichtbij elkaar.
Spitsuur op het busstation van Groningen. Daar sta je dan, om half negen op zomaar een vrijdagochtend. Je wrijft de slaap uit je ogen terwijl je wacht op lijn 35 richting Oldehove. Droom je nog? Of springt een halte verderop écht een buschauffeur uit een klassieke gele GADO-bus, terwijl naast hem een danser met een geitenmasker druk in de weer is? De camera’s klikken. ,,Moet ik nog een keer springen, jongens? Voor het plaatje?”
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's