Spoeddebat over huisvesting asielzoekers op vakantiepark in Stadskanaal niet voor het weekend, maar op dinsdag: nog teveel onduidelijkheid

Er is onrust en onduidelijkheid ontstaan na een plan om op het Pagecentrum tweehonderd asielzoekers te huisvesten. De gemeente Stadskanaal en COA hadden een vergevorderd plan, maar verhuurder Roompot is nooit ingelicht en heeft er helemaal geen trek in. Politici wilden een spoeddebat, nog voor het weekend, maar dat gaat niet door.

Gemeentehuis in Stadskanaal

Gemeentehuis in Stadskanaal Foto: DVHN

Er was vrijdag nog te weinig informatie voor een inhoudelijke debat, vindt het college. Pagedal B.V., de eigenaar van het park, stelt namelijk dat Roompot wel op de hoogte was. Bovendien mag Pagedal wel degelijk de huisjes verhuren, zegt het bestuur. Het is er nog niet over uit met Roompot.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's