Venray neemt 350 asielzoekers over uit Ter Apel en opent opvang week eerder dan gepland

In de noodopvang in tenten bij het aanmeldcentrum Ter Apel verbleven dinsdag, op de dag van sluiting, nog 300 vluchtelingen waar geen opvangplek voor was. Foto: Huisman Media

In de noodopvang in tenten bij het aanmeldcentrum Ter Apel verbleven dinsdag, op de dag van sluiting, nog 300 vluchtelingen waar geen opvangplek voor was. Foto: Huisman Media Foto: Huisman Media

De gemeente Venray vangt vanaf vrijdag maximaal 350 asielzoekers op. De opvang duurt maximaal zes maanden en heeft te maken met de crisissituatie in Ter Apel. Om die reden gaat de opvang ook een week eerder open dan gepland, meldt de gemeente Venray.

De eerste honderd vluchtelingen arriveren vrijdag. De verwachting is dat binnen drie weken alle 350 asielzoekers naar Venray zijn gekomen. Ze worden gehuisvest in een noodopvang in een evenementenhal in kerkdorp Oostrum.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's