De voormalige Apedans in Groningen staat in de steigers: de illegale opbouw is er af. Daarna volgt een nieuwe poging die wél voldoet aan de vergunning

Verstopt achter wit zeil is hard gewerkt aan de sloop van de illegale optopping van de voormalige Apedans. Foto: DvhN
BB Vastgoedbeheer hoopte nog even dat de gemeente ‘nou, vooruit dan maar’ zou zeggen tegen de te hoog uitgevoerde opbouw. Mooi niet. En zo is de nog verse top op de voormalige Apedans in Groningen weer gesloopt.
Dit is nog maar het begin van een prijzige operatie. Het pand op de hoek van de Verlengde Oosterweg en de Herebinnensingel, schuin tegenover het politiebureau aan de Rademarkt, is ingepakt alsof kunstenaar Christo postuum langs is geweest. Pand en steigers zijn geheel verstopt achter wit zeil.
Architect van nu is een andere dan die van toen
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of