Van Rihanna tot Maria Callas. Studenten Minerva uit Groningen maken eigen interpretaties van 23 platenhoezen

De expositie Aperture/Overture: The Album van Minerva en het Prins Claus Conservatorium. Afbeelding poster: Prins Claus Conservatorium
Studenten van Academie Minerva en het Prins Claus Conservatorium uit Groningen hebben 23 platenhoezen onder handen genomen. Deze vullen een tentoonstelling die tot de zomer te zien is in het conservatorium.
Naast vrijwel exacte kopieën laat de expositie Aperture/Overture: The Album ook nieuwe interpretaties van bestaande albumcovers zien. Ook geven enkele een volledig nieuwe betekenis aan de originele albumhoes of leveren kritiek op actuele gebeurtenissen zoals de oorlog in Oekraïne.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's