Unieke situatie: Yasmine van Schiermonnikoog en Adilia van Vlieland doen met elkaar eindexamen kunst in Leeuwarden
Het komt zelden voor dat maar één leerling van een middelbare school eindexamen doet in een bepaald vak. De Jutter op Vlieland en de Inspecteur Boelensschool op Schiermonnikoog hebben er dit jaar mee te maken.

Adilia van der Wielen (links) en Yasmine Holwerda (rechts) deden dinsdag Centraal Praktisch Examen Beeldende Vorming. Foto: Marchje Andringa
Lees meer over
De middelbare scholen hebben beide maar één leerling die eindexamen doet in beeldende vorming voor de Theoretische Leerweg (TL). Dinsdag legden ze gezamenlijk het Centraal Praktisch Examen (CPE) af op de Kunstacademie Friesland in Leeuwarden.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's