Schrijver, columnist en televisiemaker Özcan Akyol is terug met ‘Eus’ boekenclub’: ‘Van lezen word je een completer mens’

Özcan Akyol en Kitty Herweijer (midden) vormen een nieuw duo in 'Eus’ boekenclub'.

Özcan Akyol en Kitty Herweijer (midden) vormen een nieuw duo in 'Eus’ boekenclub'. Foto Wim Sneller

Schrijver, columnist en televisiemaker Özcan Akyol staat in de startblokken voor een nieuwe reeks van Eus’ boekenclub. Het tv-programma waarmee hij als ware literatuurzendeling het plezier van het lezen viert. Met een frisse sidekick voor de boekenweekeditie van het programma.
Lees meer over
Boeken
Media

Deze week, tijdens de Boekenweek is Eus’ boekenclub elke avond te zien, met de oude vertrouwde huisband van Lakshmi. Populaire schrijvers zoals Judith Koelemeijer, die een veelgeprezen biografie over Etty Hillesum schreef, Jaap Robben met Schemerleven en Susan Smit, wier historische roman De heks van Limbricht wordt besproken, komen langs in het Burgerweeshuis in Deventer, waar de opnames plaatsvinden.

Boekenweek

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's