De Nationaal Coördinator Groningen heeft een bewonersadviesraad opgericht. Het zoveelste puzzelstukje binnen het complexe gasdossier – en jaren te laat

Een zwaar beschadigde boerderij in het Groningse Winsum, hoogstwaarschijnlijk veroorzaakt door de aardbevingen. Foto: Kees van de Veen
Gaat een nieuwe bewonersadviesraad het roer omgooien, of is het mosterd na de maaltijd?, vraagt de Groninger Bodem Beweging zich af.
Lees meer over
Maatschappelijke organisaties zetten zich al jaren in voor gaswinningsgedupeerden, maar soms voelt het als vechten tegen de bierkaai. Er wordt gepraat over Groningen, maar weinig met maatschappelijke organisaties en bewoners. Buiten kijf staat dat elke beleidsbetrokkene streeft naar goede oplossingen voor de gaswinningsproblemen. Maar hoe ontrafelen we de enorme complexiteit van het gasdossier en kunnen we meters gaan maken ten gunste van de Groninger?
Zoveelste puzzelstukje
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's