Kies voor onderzeeërs van eigen bodem, we hebben de expertise in de toekomst hard nodig | opinie

De Zr.Ms. Zeeleeuw, onderzeeboot van de Walrusklasse, is gebouwd in Rotterdam en 36 jaar geleden te water gelaten.

De Zr.Ms. Zeeleeuw, onderzeeboot van de Walrusklasse, is gebouwd in Rotterdam en 36 jaar geleden te water gelaten. Foto: ANP/Hollandse Hoogte

Nederland gaat voor miljarden aan onderzeeboten aanschaffen. André Bosman pleit voor investeren in de eigen maritieme industrie en kiezen voor nieuwe onderzeeërs van eigen bodem.
Lees meer over
Opinie

De Nederlandse overheid schafte deze maand voor miljarden euro’s nieuwe marineschepen en Tomahawk-raketten aan. Ons land moet hierdoor weer meetellen binnen de NAVO. Voor het eerst in twintig jaar doet Nederland zo’n grote aankoop. Nederland koos voor diverse grote industrielanden voor de aanschaf van belangrijk materiaal.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's