Dit is de man achter het succes van tennisser Max Houkes, die zondag de finale van het proftoernooi in Haren speelt. ‘Zeker kan Max de top 100 halen. Maar elke tennisser heeft soms een schop onder de kont nodig en die geef ik’

Colin van Beem wijst naar het schema van Haren, waarin zijn pupil Max Houkes na zaterdag als finalist staat genoteerd. Foto: DvhN
Het is de naam die steeds valt als het over het geweldige succesjaar van tennisser Max Houkes gaat, waarin hij van een plek buiten de 1000 naar de 460e plek op de wereldranglijst klom (en verder, want Houkes stijgt na deze week wederom flink): Colin van Beem, sinds enkele maanden zijn dedicated coach.
Zondag speelt Houkes de finale van de Clean Energy World Tennis Tour in Haren tegen Alec Deckers, de zoon van Richard Krajicek. Onder ongetwijfeld het toeziend oog van Van Beem, die al de hele week Houkes begeleidt in Haren. Wie is hij en hoe laat hij Houkes beter tennissen?
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of