Donar brengt Mechelen eerste nederlaag toe. Basketballers uit Groningen wankelen in het laatste kwart, maar winnen in Martiniplaza met 71-66

De basketballers van Donar hebben vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen Kangoeroes Mechelen knap met 71-66 gewonnen. De Groningers doorbraken met deze overwinning in Martiniplaza een reeks van drie nederlagen op rij en brachten Kangoeroes hun eerste verliespartij in de BNXT League Elite Gold toe.

Donar-speler Jimmy Gavin passeert Jesse Twaleson van Kangoeroes

Donar-speler Jimmy Gavin passeert Jesse Twaleson van Kangoeroes Foto: Peter Wassing

De Belgen hadden hun eerste zes duels allemaal gewonnen. Bij rust was het 42-34 in het voordeel van de thuisploeg. In het laatste kwart zagen de Groningers een voorsprong van dertien punten vlot slinken, maar Donar bleef uiteindelijk aan de goede kant van de score.

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's