Keeper Van der Hart was tegen kampioen Feyenoord de beste Emmenaar, Zivkovic scoort ook een ruime voldoende. 'Maar El Messaoudi werd overlopen en van de flanken kwam te weinig'

Foto: ANP

Foto: ANP

Drie tegengoals kreeg FC Emmen op de eigen Oude Meerdijk om de oren van kampioen Feyenoord, maar toch bracht de Emmer verdediging het er nog het best vanaf, vond onze analist Jan Mennega.

Keeper Mickey van der Hart, die tegen AZ nog matig keepte, kreeg van Mennega zelfs een 7. Maar ook Mike te Wierik, Jeroen Veldmate, Miguel Araujo en Lorenzo Burnet kregen een keurige voldoende van Mennega.

Minder tevreden was hij over de aanvallende flanken, want zowel Ole Romeny als Jeremy Antonisse kreeg een onvoldoende.

Dreh- und Angelpunkt Mark Diemers, die nog steeds onder contract staat bij de tegenstander van zondag, kon Mennega ook niet bekoren. Hier de cijfers: