Ondanks gelijkspel in Doetinchem doet FC Emmen goede zaken in de strijd om de titel. Promotie naar de eredivisie weer een stapje dichterbij
Het is FC Emmen vrijdagavond dan wel niet gelukt het stugge De Graafschap over de knie te leggen (1-1), er kon na afloop toch voorzichtig worden gejuicht. Door resultaten elders in de eerste divisie is promotie naar de eredivisie weer een stapje dichterbij gekomen.

Jasin-Amin Assehnoun namens FC Emmen in duel met Julian Lelieveld van De Graafschap. Foto: Dijks Media / Michael Bulder
Het is inmiddels een repeterend verhaal geworden, zo richting het einde van de competitie, maar de wedstrijd tegen De Graafschap was er eentje van groot belang. Net zoals die van afgelopen weekend tegen Telstar dat was en net zoals de komende vijf duels dat zullen zijn. Spelers, staf en supporters van FC Emmen zijn zich er terdege van bewust dat de Drentse club als koploper van de eerste divisie de felbegeerde titel volledig in eigen hand heeft.
Miguel Araujo landde pas vrijdag op Schiphol
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier