Tennisser Max Houkes slaat zich naar de finale van Haren en treft daarin de zoon van Richard Krajicek, Annelin Bakker wint dubbeltitel
Max Houkes blijft geweldig presteren op de Clean Enery World Tennis Tour in Haren. Dankzij winst op Michiel de Krom plaatste de jonge proftennisser uit Sleen zich voor de finale van het internationale proftoernooi. Jasmijn Gimbrère redde het niet, zij verloor in de halve finale. De dubbeltitel werd gewonnen door Annelin Bakker.

Max Houkes in juni in actie tijdens het Dr Van Leeuwentoernooi in Emmen, dat hij won. Foto: Jan Anninga
Er staat momenteel nauwelijks maat op Houkes. Soeverein spelend verloor hij tot de halve finale nog geen enkele set in Haren en dat lot leek ook land- en Leimonias-teamgenoot De Krom te treffen na de eerste set, die in no-time door Houkes was gewonnen: 6-0.
Met de ogen dicht
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Upgrade (optioneel)
- Ma t/m za de krant online lezen
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier