Vertrek van topsprintster Jutta Leerdam naar schaatsteam Jumbo-Visma is de doodsteek voor haar oude ploeg Worldstream-Corendon. Drentse schaatser Lex Dijkstra is dankbaar voor zijn tijd bij het team

Het vertrek van topsprintster Jutta Leerdam naar Jumbo-Visma is de doodsteek voor haar oude schaatsploeg Worldstream-Corendon, die door haar partner Koen Verweij werd opgezet.

Koen Verweij en Jutta Leerdam toen hun team Worldstream pas was opgericht.

Koen Verweij en Jutta Leerdam toen hun team Worldstream pas was opgericht. Foto Neeke Smit

Doordat Leerdam een andere route kiest, mist het team de basis om door te gaan’’, laat Worldstream-Corendon weten. ,,Wij willen altijd het maximale uit onszelf halen. We doen het niet voor minder’’, zegt oprichter en directeur Verweij. ,,Daarom hebben we op dit moment bewust de keuze gemaakt om de komende jaren niet door te gaan. We willen niet alleen de volgende generatie op het ijs zijn, maar ook daarbuiten. En willen onze verantwoordelijkheid nemen. Daarvoor moeten we achter de schermen ook de juiste voorwaarden creëren.”

Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.

Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!

Abonnement

PREMIUM -50%

Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week

Upgrade (optioneel)

Digitale krant
  • Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
  • Ma t/m za de krant online lezen
  • Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's