Dit is het volledige programma van TeamNL op de Olympische Spelen in Peking

Foto: De Telegraaf

De Olympische Spelen zijn begonnen. Zaterdag komen direct de eerste Nederlanders in actie. In totaal bestaat TeamNL uit 42 atleten.

Op voorhand lijken shorttrackster Suzanne Schulting, schaatsster Irene Schouten en schaatser Thomas Krol de grootste kanshebbers op goud. Databureau Gracenote verwacht dat zij alle drie twee gouden medailles in de wacht slepen.

* = medaillekansen voor Team NL

Vrijdag 4 februari

13.00 uur: openingsceremonie

Zaterdag 5 februari

03.45 uur: snowboard, slopestyle kwalificatie 1: Melissa Peperkamp

04.47 uur: snowboard, slopestyle kwalificatie 2: Peperkamp

*09.30 uur: schaatsen, 3000m: Irene Schouten, Carlijn Achtereekte, Antoinette de Jong

12.00 uur: shorttrack, heats 500m (v): Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Xandra Velzeboer, heats 1000m (m): Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Jens van ’t Wout, kwartfinales mixed relay (Poutsma, Velzeboer, Schulting, Knegt, Van t Wout), sf mixed relay,

*14.26 uur: shorttrack, finale mixed relay (Poutsma, Velzeboer, Schulting, Knegt, Van ’t Wout)

 

Zondag 6 februari

02.30 uur: snowboard, slopestyle eerste run finale: evt Peperkamp

*03.24 uur: snowboard, slopestyle derde run finale: evt Peperkamp

05.30 uur: snowboard, slopestyle kwalificatie 1: Niek van der Velden

06.32 uur: snowboard, slopestyle kwalificatie 2: Niek van der Velden

*09.30 uur: schaatsen, 5000m (m): Jorrit Bergsma, Patrick Roest, Sven Kramer.

 

Maandag 7 februari

03.15 uur: ski, reuzenslalom (v): Adriana Jelinkova

05.00 uur: snowboard, slopestyle finale run 1: evt Niek van der Velden

*05.54 uur: snowboard, slopestyle finale run 3: evt Niek van der Velden

*06.45 uur: ski, reuzenslalom (v): Adriana Jelinkova

*09.30 uur: schaatsen, 1500m (v): Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marijke Groenewoud

12.30 uur: shorttrack, 500m (v) QF (evt: Poutsma, Velzeboer, Schulting), 1000m (m) QF (evt Knegt, De Laat, Van ’t Wout), 500m (v) SF, 1000m (m) SF,

*13.46 uur: shorttrack, 500m (v) finale A (evt: Poutsma, Velzeboer, Schulting)

*13.58 uur: shorttrack, 1000m (m) finale A (evt Knegt, De Laat, Van ’t Wout)

Dinsdag 8 februari

03.40 uur: snowboard, parallel reuzenslalom kwal (v): Michelle Dekker

04.34 uur: snowboard, parallel reuzenslalom start eliminatie (v): evt Michelle Dekker

*08.36 uur: snowboard, parallel reuzenslalom finale (v): evt Michelle Dekker

*11.30 uur: schaatsen, 1500m (m): Kjeld Nuis, Thomas Krol, Marcel Bosker

 

Woensdag 9 februari

03.15 uur: ski, slalom (v): Adriana Jelinkova

*06.45 uur: ski, slalom (v): evt Jelinkova

12.00 uur: shorttrack, 1500m (m) QF (Sjinkie Knegt, Sven Roes), 1000m (v) heats (Selma Poutsma, Suzanne Schulting, Xandra Velzeboer), 1500m (m) SF

13.45 uur: shorttrack, 3000m relay (v) SF (Yara van Kerkhof, Poutsma, Schulting, Velzeboer, Rianne de Vries)

*14.20 uur: shorttrack, 1500m (m) finale (evt Knegt, Roes)

Donderdag 10 februari

04.15 uur: snowboardcross, kwalificatie 1: Glenn de Blois

05.10 uur: snowboardcross, kwalificatie 2: De Blois

*08.15 uur: snowboardcross, finale: evt De Blois

*13.00 uur: schaatsen, 5000m (v): Irene Schouten, Sanne in ’t Hof

Vrijdag 11 februari

02.30 uur: skeleton (v), heat 1: Kimberley Bos

04.00 uur: skeleton (v), heat 2: Bos

*09.00 uur: schaatsen, 10 km (m): Jorrit Bergsma, Patrick Roest

12.00 uur: shorttrack, 1000m (v) QF (Schulting, Poutsma, Velzeboer), 500m (M) heat (Itzhak de Laat, Jens van ’t Wout, Dylan Hoogerwerf), 1000m (V) SF

13.04 uur: shorttrack, 5000m relay (m) SF (Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Sven Roes, Jens van ’t Wout, Dylan Hoogerwerf)

*13.43 uur: shorttrack, 1000m (v) finale (evt Schulting, Poutsma, Velzeboer)

Zaterdag 12 februari

09.00 uur: schaatsen, ploegachtervolging (V) QF: Schouten, Wüst, De Jong

*09.53 uur: schaatsen, 500m (m): Scheperkamp, Verbij, Krol

13.20 uur: skeleton, heat 3: Bos

*14.55 uur: skeleton, heat 4: Bos

 

Zondag 13 februari

02.30 uur: monobob (v), heat 1: Karlien Sleper

03.15 uur: ski, reuzenslalom (m), Maarten Meiners

04.00 uur: monobob (v), heat 2: Sleper

06.45 uur: ski, reuzenslalom (m), evt Meiners

12.00 uur: shorttrack, 500m (m) QF (Itzhak de Laat, Jens van ’t Wout, Dylan Hoogerwerf), 500m (m) SF

*12.35 uur: shorttrack, 3000m relay (v) finale (Yara van Kerkhof, Poutsma, Schulting, Velzeboer, Rianne de Vries)

*13.09 uur: shorttrack, 500m (m) finale (evt Itzhak de Laat, Jens van ’t Wout, Dylan Hoogerwerf)

14.00 uur: schaatsen, ploegachtervolging (m) QF, Roest, Kramer, Bosker

*14.56 uur: schaatsen, 500m, Femke Kok, Jutta Leerdam, Michelle de Jong

Maandag 14 februari

02.30 uur: monobob, heat 3: Sleper

02.30 uur: snowboard, Big Air (v) kwalificatie run 1-2-3: Peperkamp

*04.00 uur: monobob, heat 4: Sleper

06.30 uur: snowboard, Big Air (m) kwalificatie, run 1-2-3: Niek van der Velden

13.05 uur: bobslee 2-mans, heat 1: Ivo de Bruin. Jelen Franjic

14.40 uur: bobslee 2-mans, heat 2: De Bruin, Franjic

 

Dinsdag 15 februari

02.30 uur: snowboard, Big Air (v) finale 1-2-3: evt Peperkamp

04.00 uur: ski, afdaling (v) 13.15: bobslee, 2-mans heat 3: De Bruin, Franjic

06.00 uur: snowboard, Big Air (m) finale 1-2-3: evt Van der Velden

07.30 uur: schaatsen, ploegachtervolging (v) SF, Wüst, Schouten, De Jong

07.52 uur: schaatsen, ploegachtervolging (m) SF: Kramer, Roest, Bosker

*09.28 uur: schaatsen, ploegachtervoling (v) finale: Wüst, Schouten, De Jong

*09.47 uur: schaatsen, ploegachtervolging (m) finale: Bosker, roest, Kramer

11.08 uur: kunstrijden, korte kür: Lindsay van Zundert

*14.50 uur: bobslee, 2-mans heat 4: De Bruin, Franjic

Woensdag 16 februari

12.30 uur: shorttrack, 1500m (v) QF (Suzanne Schulting, Xandra Velzeboer), SF

*13.44 uur: shorttrack, 5000m relay (m) finale (Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Sven Roes, Jens van ’t Wout, Dylan Hoogerwerf)

*14.18 uur: shorttrack, 1500m (v) finale (evt Schulting, Velzeboer)

Donderdag 17 februari

*09.30 uur: schaatsen, 1000m (v): Jutta Leerdam, Ireen Wüst, Antoinette de Jong

*11.08 uur: kunstrijden, vrije kür (v): evt Lindsay van Zundert

 

Vrijdag 18 februari

*09.30 uur: schaatsen, 1000m (m): Kai Verbij, Thomas Krol, Hein Otterspeer

Zaterdag 19 februari

02.30 uur: bobslee, 4-mans heat 1: Ivo de Bruin, Jelen Franjic, Janko Franjic, Stephan Huis in ’t Veld, Dennis Veenker

04.05 uur: bobslee, 4-mans heat 2 14-30: bobslee, tweemans (v) heat 4

08.00 uur: schaatsen, massastart (m) SF: Jorrit Bergsma, Sven Kramer

08.45 uur: schaatsen, massastart (v) SF: Irene Schouten, Marijke Groenewoud

*09.30 uur: schaatsen, massastart (m) F: Jorrit Bergsma, Sven Kramer

*10.15 uur: schaatsen, massastart (v) F: Irene Schouten, Marijke Groenewoud

Zondag 20 februari

02.30 uur: bobslee, 4-mans heat 3: Ivo de Bruin, Jelen Franjic, Janko Franjic, Stephan Huis in ’t Veld, Dennis Veenker

*04.20 uur: bobslee, 4-mans heat 4: De Bruin, Franjic, Franjic, Huis in ’t Veld, Veenker

13.00 uur: sluitingsceremonie

Nieuws

menu