Jantje Kruit (91) uit Nieuw-Buinen organiseert met plezier iedere week een bingo. 'Jantje Bingo is een geuzennaam om trots op te zijn'
Jantje Bingo toont enkele prijzen van de bingo in de Noorderbreedte in haar woonplaats Nieuw-Buinen. Foto: Paul Abrahams
Jantje Kruit is 91 jaar, maar dat is geen reden om dag in dag uit achter de geraniums te zitten. Integendeel. De inwoonster van Nieuw-Buinen vindt het fijn om te puzzelen en te klaverjassen en ze verslindt boeken bij de vleet.
Haar grote passie is echter het organiseren van de bingo in de Noorderbreedte - en daarvoor in de Wanne - in haar woonplaats. Elke woensdagavond van 18.30 tot 22.00 uur en om de week op donderdagmiddag van 13.30 tot 17.30 uur. En dat al zeker meer dan 30 jaar.
Dit artikel is alleen te lezen voor onze abonnees.
Kies voor een van de onderstaande abonnementen om direct verder te lezen.
PREMIUM heb je al voor maar € 1,50 per week!
Abonnement
PREMIUM -50%
Alle online artikelen lezen
€ 3,00€ 1,50
per week
Upgrade (optioneel)
Digitale krant
- Ma t/m za de krant online lezen
+ € 1,00
per week
Digitale krant + Weekend
- Ma t/m za de krant online lezen
- Zaterdag de weekendkrant op papier
+ € 2,00
per week
Geen extra's
Heb je al een abonnement? Log hier in.
of